Як зберегти зуби в ідеальному стані

Стоматологи розповіли. Проблем з зубами і яснами значно легше уникнути, якщо кожен змалку буде піклуватися про стан ротової порожнини. Лікарі розповіли про найкорисніші мікроелементи й вітаміни, а також джерела їх надходження до організму, які допоможуть позитивно вплинути на зуби і здоров’я вашої ротової порожнини.

Кальцій
Представники науки вважають, що засіб №1 для здоров’я зубів і ясен – це кальцій. Коли його в організмі недостатньо, міцність зубної емалі погіршується. Мікроелемент міститься в м’ясі, яйцях, молоці, сирах, а також у капусті.
Магній
Не менш корисний і магній. Якщо його організм недоотримує, підвищується чутливість порожнини рота. Магній міститься у картоплі, винограді, а також у кабачках.
Фтор
Фтор захищає зуби від ушкоджень. Якщо його мало, на поверхні зубів можуть виникнути невеликі тріщини. Фтор вміщують у зубну пасту.
Фосфор
Фосфор сприяє білизні зубів. Ним насичені молочні продукти, квасоля, а також червона риба.
Вітамін РР
Вітамін РР запобігає кровоточивості ясен. Він міститься у м’ясі індички, рибі, яловичині, а також у горіхах.

Доступні кожному перераховані компоненти – нескладний спосіб підтримувати хороший стан порожнини рота. Також важливо не забувати про профілактичні огляди у стоматолога кожні пів року.

Джерело:
https://narodna-pravda.ua/2019/07/27/stomatologi-rozpovili-yak-zberegti-zubi-v-idealnomu-stani/