Вчені довели, що насіння винограду запобігає появі раку

Нині, рак є одним з найбільш поширених захворювань. У більшості випадків це захворювання протікає тихо, і найчастіше діагностується вже на пізніх стадіях.

Основним методом лікування злоякісних пухлин є хіміотерапія і хірургічне видалення. Але, як виявилося, існують і альтернативні варіанти лікування раку, які не мають побічних наслідків.

Завдяки змісту антиоксидантів, ви не лише позбавитеся від раку, а і відновите клітини організму і навіть уповільните старіння!

Вчені виявили, що насіння винограду є сильними ліками від цієї хвороби, тому що вони містять високий рівень антиоксидантів.

Вчені довели, що завдяки цьому застосування виноградних кісточок примушує ваші клітини відновлюється, а також усуває причини розвитку раку і поширення вільних радикалів.

Фахівці довели, що виноградні кісточки можуть вилікувати більше 75% ракових захворювань, які існують на сьогодні.

Ви можете прилбати насіння винограду в аптеках у вигляді капсул або екстракту. Приготувати насіння винограду можна і в домашніх умовах.

Застосовувати виноград з лікувальною метою почали більш ніж 1000 років тому. Це виявили єгиптяни і греки, саме вони визнали цілющу силу цього фрукта.

Виноград, так само використовували, як лікарський бальзам, його наносили на уражені і хворобливі ділянки шкіри.

Протиракові з’єднання винограду є в усьому плоді, але в насінні вони мають найвищу концентрацію.

Для цього вам необхідно:

Приготування:

Застосування:

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Перед застосуванням проконсультуйся з лікарем!

Джерело

Джерело:
http://wworld.com.ua/health/26145