Про користь води з лимоном

Найважливішими перевагами лимона є його сильні антибактеріальні і противірусні властивості, а також імунологічні стимуляції.

Фахівці стверджують, що регулярне вживання цього напою ефективне при зниженні ваги, оскільки лимонний сік стимулює травлення і очищає печінку.

Щоб скористатися усіма перевагами лимона вам необхідно регулярно приймати натщесерце теплу воду з лимоном.

Це відмінний варіант для заміни вранішньої кави.

Ось 9 причин спробувати цей напій:

  1. Зміцнює імунну систему: лимони багаті вітаміном С, ідеально підходять для зміцнення імунітету неприємними холодами взимку, багаті калієм, що допомагає нам контролювати кров'яний тиск, а також стимулює функції мозку і нерви.
  2. Урівноважує pH: лимон є одним з самих лужних продуктів, попри те, що на смак вони кислі, тому вони створюють ідеальне середовище у вашому організмі.
  3. Допомагає скинути вагу: лимон багатий пектином, це допоможе вам контролювати голод і тягу до їжі.
  4. Це допомагає травленню: лимонний сік допомагає нам очистити організм, також стимулює вироблення жовчі, необхідної для травлення. Таким чином проблеми з підвищеною кислотністю або закрепами просто зникнуть.
  5. Це сечогінний засіб: лимони роблять частішим сечовипускання, що допомагає нам очищати наше тіло.
  6. Часте сечовипускання стимулює усунення токсинів і допомагає підтримувати здоров'я сечових шляхів.
  7. Очищає шкіру: вітамін С допомагає зменшити зморшки і плями. Вода з лимоном усуває токсини з крові, які погіршують стан шкіри, її також можна наносити на шрами, щоб зменшити їх зовнішній вигляд.
  8. Освіжає дихання: на додаток до свіжого дихання лимонна вода допоможе заспокоїти зубний біль і гінгівіт. Ми повинні враховувати, що лимонна кислота може пошкодити емаль, тому вам треба контролювати кількість лимонного соку.
  9. Полегшує стан при проблемах з диханням: допомагає позбавитися від інфекцій грудної клітки і полегшити кашель, вважається, що це корисно навіть для людей з астмою і алергією.

Джерело:
http://www.terrawoman.ua/ua/health/health_news/9_zahvoryuvan_yaki_vilikuye_voda_z_limonom/comentar