Перець чілі - проста рослина для протидії раку

Він може бути ключем до нового покоління протиракових ліків, оскільки воно вбиває пухлини, без дії на здорові клітини!

У Університеті Ноттінгема, Англія, в невпинному прагненні знайти засіб зцілення від раку, було проведено безліч досліджень і досягли екстраординарного укладення: з'єднання, присутнє в гострому перці, може бути ключем до нового покоління протиракових ліків; оскільки він вбиває пухлини, без дії на здорові клітини.

Капсаіцин, активний компонент перцю чилі, справив "дивовижні" враження в тестах для знищення різних пухлинних клітин, включаючи рак підшлункової залози, один з найскладніших типів раку для лікування.

Вчені відмітили, що капсаіцин допомагає боротися з раком двома способами; один з них полягає в тому, що він уповільнює активність зміненого механізму в ракових клітинах, а інший полягає в тому, що цей пряний компонент чилі, зменшує утворення білку, який часто продукується у великих кількостях пухлинами передміхурової залози і може сигналізувати об наявність пухлини у чоловіків.

Для досягнення бажаного протипухлинного ефекту, згідно з цими дослідженнями, людина вагою близько 90 кг, може вживати близько 400 міліграм капсаіцину в тиждень.

Це еквівалентно вживанню від трьох до восьми свіжих гострих перців, залежно від пряного навантаження, яке вони містять; більше пряний, більше присутність капсаіцину.

Але і це ще не усе!

Перці типу Habanero - це ті, які мають найвищий вміст капсаіцину відповідно до шкали Scoville. За оцінками, цей тип чилі містить більше 300 000 одиниць; інші різновиди, такі як jalapeños, можуть містити тільки від 2500 до 8000 одиниць Scoville.

І хоча в дослідженні рекомендується вживання від трьох до восьми свіжих перців на тиждень, виникає розбіжність відносно того, чи можуть високі кількості гострого перцю збільшити шанси на рак шлунку, тому краще всього було б зменшити кількість Чилі до двох або трьох в тиждень, тоді як дослідження дадуть переконливіші результати відносно раку шлунку.

Ми можемо отримувати капсаіцин з інших джерел:

Якщо ви вирішили вживати свіжий перець чилі, тобто деякі трюки, щоб пом'якшити його гострий смак.

Джерело:
http://www.terrawoman.ua/ua/health/health_news/prosta_roslina_dlya_protidiyi_raku/comentar