10 способів відновити кислотно-лужний баланс в організмі

Усі хвороби - від кислот! Луг вбиває усі хвороби.

У багатьох людей рівень кислотності організму підвищений. Це типовий наслідок вживання фабричної їжі, рафінованих цукрів і ГМО.

Проте далеко не всі усвідомлюють, що кисле середовище ідеальне для розвитку раку, зайвої ваги, болів і багатьох захворювань.

На щастя, створити в організмі лужне середовище дуже просто. Лужне середовище - повна протилежність кислому.

Ось 10 натуральних способів забезпечити лужне середовище організму:

1. Найголовніше - розпочинати день з посмішки і великої склянки води з додаванням соку одного лимона. Хоча лимони здаються кислими, вони чинять протилежну дію на організм. Пийте цей напій натщесерце, щоб почистити шлунок.

Інший варіант - щодня пити 1-2 склянки натурального яблучного оцту з водою. Вистачає 1-2 столових ложок оцту на 220 мл води.
2. Їжте великі порції салату із зелені, заправленої лимонним соком і високоякісною оливковою олією. Зелені овочі і фрукти - одне з кращих джерел лужних мікроелементів типу кальцію. Їжте їх впродовж дня, щоб підтримувати здоровий pH- баланс в організмі.
3. Хочете перекусити? З'їжте сирого несолоного мигдаля. У нім міститься багато лужних мікроелементів типу магнію і кальцію, які відновлюють кислотно-лужний баланс, а також нормалізують цукор крові.
4. Пийте мигдалеве молоко і робіть собі ягідні смузі із зеленим порошком типу спіруліни. Якщо є вибір, мигдалеве молоко завжди прийнятніше за коров'яче.
5. Сходіть на прогулянку або займіться фізкультурою. Активність украй важлива. Фізкультура допомагає виводити з організму кислі продукти.
6. Дихайте глибоко. В ідеалі слід знайти місце з чистим повітрям, насиченим киснем, і відвідувати його при кожній нагоді. Там (і не лише там) слід пити більше води, щоб вивести з організму шлаки.
7. Не їжте м'ясо щодня. Якщо ви можете потерпіти декілька днів без м'яса - відмінно, тому що щоденне споживання м'яса залишає після себе кислотні відкладення.
8. Відмовтеся від десертів з високим вмістом цукру і солодкої газованої води. Цукор - один з найнебезпечніших кислих продуктів. Щоб нейтралізувати кислотність від однієї банки газованої води, потрібно більше 30 склянок води!
9. Включіть у свій раціон більше овочів. Врахуйте: картопля не вважається! Дуже корисні будуть перці, спаржа, кабачки і баклажани.
10. І нарешті: їжте більше брюссельської капусти. Вона відмінно вилуговує і містить масу поживних речовин і корисних ферментів

Джерело:
http://www.terrawoman.ua/ua/health/health_news/10_sposobiv_vidnoviti_kislotno_luzhniy_balans_v_organizmi/comentar