Кінза - потужна рослина для лікування захворювань підшлункової залози

Сьогодні у нас є потужний природний засіб, який зможе швидко вилікувати будь-які проблеми підшлункової залози, печінки і нирок. Засіб насправді - це трава, яку ми використовуємо на кухні щодня. Окрім того, її додають в супи і рагу завдяки своєму прекрасному аромату. Потужна лікарська рослина, яка може вилікувати безліч хвороб, - це кінза.

Ця трава багата ефірними оліями, які можуть поліпшити вашу травну систему. Але це не усе, вона також повна вітамінів і мінералів, таких як вітамін B, С, Е і Д, вона також може знизити кислотність багатьох продуктів і запобігти подальшим проблемам зі здоров'ям.

Багато хто використовує кінзу так само як кріп, петрушку або цибулю, для приправи різних страв! Виключно підходить кінза для корейських салатів, супів, м'ясних страв і навіть для маринаду шашликів.

Як ви бачите, кінза - це більше, ніж просто прянощі. Додайте її у свій раціон вже сьогодні, і отримаєте вражаючі переваги для здоров'я.

Якщо як спеція кінза Вам не підходить, тоді можна приймати її як ліки, які можна приготувати так:

Джерело:
http://www.terrawoman.ua/ua/health/health_news/potuzhna_roslina_dlya_likuvannya_zahvoryuvan_pidshlunkovoyi_zalozi/comentar