Потужний сироп, який знижує рівень холестерину

Простий і дуже ефективний засіб, перевірений не одним поколінням людей!

Комбінація цих простих інгредієнтів створює неймовірно сильний засіб, який має високу антиоксидантну цінність, має протизапальними властивостями і здатними боротися з високим рівнем поганого холестерину.

Показники

Інградієнти

Спосіб приготування:

Очистіть скляну місткість киплячою водою для стерилізації. Подрібніть часник за допомогою ножа. Змішайте часник і мед в скляній банці і перемішайте дерев'яною ложкою до отримання однорідної пасти.

Додати лимонний сік в суміш і добре перемішати. Дайте суміші стояти в закритій банці в сухому, захищеному від світла місці впродовж 48 годин. Після цього сироп буде готовий.

Як використовувати сироп?

Щоб зменшити високий рівень холестерину, просто з'їжте 1 чайну ложку сиропу перед їжею.

Щоб скористатися протизапальною дією сиропу, особливо для лікування запалення в суглобах, рекомендується вживати одну чайну ложку перед сніданком, а іншу перед обідом щодня.

Також можна додати половину склянки теплої води, щоб легше вживати сироп.

Рекомендується вживати сироп, поки не закінчиться весь приготований об'єм. Потім зробити перерву на 7-10 днів і повторити курс знову. Повторювати такі курси можна 3-4 рази в рік або з потреби.

Цей сироп слід споживати регулярно впродовж необхідного часу і в межах рекомендованої кількості, оскільки це натуральний сироп його ефекти відбуваються з часом, а не відразу, як з промисловими ліками.

Зверніть увагу на рекомендовані кількості і уникайте перебільшень в споживанні цього сиропу, оскільки його ефекти є кумулятивними, тобто вони відбуваються впродовж певного періоду часу і не є негайними.

Джерело:
http://www.terrawoman.ua/ua/health/health_news/potuzhniy_sirop_yakiy_znizhuye_riven_holesterinu/comentar