Три сценарії розвитку війни України з РФією

30.04.2022

Третя фаза війни як її бачить Євген Дикий:

Найбільш позитивний сценарій
Війна впродовж наступних декількох місяців. Тобто: шо то в нас лишилось від весни (1 травня), літо, +/- осінь.
За цей час ми маємо повністью знищити все угрупування, яке на разі проти нас воює. А Росія, в цей час, всеж-таки не йде на оголошення тотальної мобілізації. Це те, од чого Путін всеж-таки намагається уникнути всіляко.
Це те, про що верещить Стрелков (Гіркин): "Якщо не оголосить тотальну мобілізацію — то Росія приречена на поразку у цій війні."
Тобто питання часу. Якщо Росія не оголосить тотальної мобілізації, я думаю, що до осени, чи максимум восени — ми цю війну успішно закінчим.
Другий сценарій.
Росія всеж-таки десь в літку каже "Вставай страна огромная" і починає тотальну мобілізацію.
Тоді да. Тоді ця війна може бути в декілька хвиль: ми знищили одне угрупування, але вони починають підтягувати відмобілізовані свіжі частини. Вони будуть в ще гіршому стані проти того, що проти нас воює — все краще ми вже зараз перемелюєм.
Але є нюанс: їх може суто фізично дуже багато. Тоді війна затягується можливо дійсно аж на весь наступний рік.
І нарешті є Проміжний, третій сценарій.
Росія не оголошую тотальну мобілізацію. Однак, в якісь моменти коли вже бачить крах того угрупування, яке на разі є — починає петляти дипломатично, підписувати якісь проміжні документи типу "Припинення вогню", якісь там "Перемирья". За тей час, просто, поповнює встрати в тому угрупуванню шо є. Тобто, проводить обмежену мобілізацію резервістів. Тоді потім: "Ой, чогось не спрацьовує чергове перемирья — знов понеслась" Так теж можна розтягувати на пару років.

Я дуже сподіваюсь, що на третій сценарій не підемо ми і наші союзники. З моєї точки зору цей сценарій нам геть не бажаний. І, я дуже сподіваюсь, що це видно не тільки нам з вами.

А от перші два — це повністью вибір Путіна. Тобто, стерпить він просто крах угрупування шо зараз, і шукатиме вже якіх ось виходів от: "Як до осені зпетлять", якось вийти з цієї ситуації.
Або ж, все-таки навпвки: піде буром на пролом.

Джерело:
https://youtu.be/bDmgQEyfFJI?t=826