Терористи “ДНР” погодилися на введення миротворців на Донбас за однієї умови: стали відомі деталі

13.09.2017

Терористи угруповання "ДНР" погодилися допустити миротворців ООН на окуповані території за умови, що місця їх перебування будуть узгоджені з ними.

Про це в інтерв'ю російському інформаційному агентству "РИА - Новости" заявила виконувач обов'язків голови "МЗС ДНР" Наталія Никанорова.

Таким чином, вона прокоментувала інформацію про те, що в ході телефонних переговорів з канцлером Німеччини Ангелою Меркель Володимир Путін погодився на внесення змін до мандату миротворчої місії щодо її розміщення не тільки уздовж лінії розмежування, а й на окупованих територіях.

Никанорова повідомила, що в "ДНР" згодні на розміщення "блакитних касок" на підконтрольних бойовикам територіях за умови, що місця їх перебування будуть заздалегідь узгоджені з бойовиками.

"При узгодженні з нами умов і можливих місць перебування на території Донбасу введення контингенту ООН в якості супроводжуючої захисної сили для інспекторів ОБСЄ може розглядатися як додаткова міра запобігання провокацій і саботажу виконання мінських угод з боку як ВСУ (Збройних сил України), так і добровольчих батальйонів", – заявила Никанорова.

Додамо, що Польща підтримала введення миротворців ООН на Донбас для приборкання російської агресії в регіоні.

Джерело:
http://stopcor.org/teroristi-dnr-pogodilisya-na-vvedennya-mirotvortsiv-na-donbas-za-odniyeyi-umovi-stali-vidomi-detali/