Київський метрополітен оголосив тендер на добудову станції "Львівська брама"

Комунальне підприємство «Київський метрополітен» 4 лютого оголосило тендер на проєктування входу станції метро «Львівська брама». Вартість робіт оцінили у 73 млн 439 тисяч гривень.

Про це йдеться на сайті Prozorro
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-02-04-001966-c?fbclid=IwAR0BzoxHU89chstmvz2wuznwsxDj2ObFsRbnK8AK4w20yJP_9KVHMvCvQJI.

Очікувана вартість: 73 439 266,67 UAH з ПДВ

Строк виконання робіт: 10 серпня 2023

У документації вказано, що місце майбутньої станції обмежене вулицею Січових Стрільців, Кудрявським узвозом та вулицею Кудрявською. Архітектурно-планувальні рішення станції мають враховувати потреби людей з інвалідністю.

Поряд зі станцією або у межах її вестибюля виконавець робіт має запропонувати громадські санітарні вузли. А ще поруч, якщо змога, слід буде запроєктувати приміщення закритого типу для зберігання не менш як 100 велосипедів.

Виконавець має розробити щонайменше два кольорові варіанти дизайн-проєктів станції (креслень інтер’єрів та екстер’єрів з прив’язкою до наявної забудови).

До 11 лютого можна звернутися до замовника для роз’яснень умов тендера. Подавати тендерні пропозиції можна до 21 лютого, а вже наступного дня стартує аукціон.

Більше про нову станцію

Будівництво станції метро «Львівська брама» в Києві розпочалось у середині 1991 року, але через відсутність комплексного рішення стосовно реконструкції Львівської площі, на яку планували вихід зі станції, та брак коштів роботи заморозилися.

Наприкінці 2013 року тодішній гендиректор «Київметробуду» Володимир Петренко заявляв про плани ввести станцію в експлуатацію у 2015 році. Цього не зробили й досі.

Тодішня радниця начальника «Київського метрополітену» (нині прессекретарка) Наталія Макогон у 2018 році сказала у коментарі The Village, що станцію столичного метро «Львівська брама» планують добудувати до 2025 року.

Джкркло:
https://hromadske.ua/posts/stolichnij-metropoliten-ogolosiv-tender-na-proyektuvannya-stanciyi-lvivska-brama-de-vona-zyavitsya
https://www.unn.com.ua/uk/news/1962786-kiyivskiy-metropoliten-ogolosiv-tender-na-dobudovu-stantsiyi-lvivska-brama